Blog

 1. 1
  Neden Fumigasyon Yaptırmalıyım?

  Özellikle tam başkalaşım yaşam döngüsüne sahip haşere kontrolünde kullanılan en etkin ilaçlama yöntemidir. Diğer kimyasal mücadele yöntemleri genellikle haşerelerin sadece ergin formuna etki ederken, Fumigasyon Yumurta – Larva – Pupa ve Ergin formlarının tamamında etkili olmaktadır.

 2. 2
  Fumigasyon Tehlikeli Bir Uygulama mıdır?

  Fumigasyon gerekli güvenlik tedbirleri alınmadığında ölümcül derecede tehlikelidir. Zehirlenme, yangın, elektronik cihazlarda arızaya sebep olduğundan sadece konunun uzmanı ve deneyimli fumigasyon operatörleri tarafından uygulanmalıdır.

 3. 3
  En doğru Fumigasyon Fiyatını Nasıl Alırım?

  Fumigasyon fiyatını doğrudan etkileyen birkaç etken bulunmaktadır.

  Bunlardan bazıları;

  • Fumigantın cinsi
  • Uygulama dozu
  • Eksiksiz yalıtım çalışmaları
  • Alınacak güvenlik tedbirleridir

  Bunlardan bir veya birkaçını eksik yapmak öncelikle Fumigasyon işleminin başarısını olumsuz etkileyecektir. Bu sebeple yapmış olduğunuz sözleşmede bu etkenlerin ayrıntılı olarak kayıt altına alındığından emin olunuz.

  fumigasyon firmaları, fumigasyon şirketleri

  Fumigasyon sektörünün öncü şirketi Entofarma, Türkiye’de faaliyette bulunan birçok işletmeyi, referans listesinde gururla taşımaktadır. Uyguladığımız profesyonel Fumigasyon çözümleri sayesinde müşterilerimizi uluslararası standartlara ulaştırmış olmaktan gurur duymaktayız.

  ADRES

  Cevizli Mah. Saraylar Cad. İyidere Sok. No: 1/11 34865 Kartal / İstanbul

  TELEFON

  444 3 700

  EMAIL

  bilgi@entofarma.com.tr